Komerční lety

Komerční let vám nabízí možnost prohlédnout si mostecko a jeho okolí z ptačí perspektivy. Budete příjemně překvapeni pohledem z výšky na turistické atraktivity regionu (např. aerodrom, autodrom, hipodrom, aquadrom, Hněvín, přesunutý děkanský kostel, mostecká jezera apod.), České Středohoří, Krušné hory, obce a města regionu, nebo vlastní „chaloupku“! Trasu letu a jeho délku si určíte sami.

Let v některém z našich letadel také může být velmi vhodným dárkem pro vaše blízké. Můžete je překvapit Dárkovou letenkou, nebo je rovnou přivézt na letiště a zamávat jim při startu. Ve víkendových dnech a svátcích jsme schopni vyhovět vám na počkání, ve všední dny po telefonické dohodě alespoň jeden až dva dny předem.


Dárkovou letenku získáte:

  1. při osobní návštěvě letiště (na počkání) v SO, NE, svátek.
     
  2. objednávkou (nejlépe e-mailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonem na č. 724 160 850, 603 328 736). V takovém případě vám Dárkovou letenku zašleme poštou na určenou adresu. Cenu letu uhradíte buď v hotovosti na letišti, nebo bezhotovostním převodem na účet, jehož číslo sdělíme.

Ceník komerčních letů

Typ letounu (pilot + počet volných míst)

Cena za letovou hodinu Cena za 15 minut letu Cena za minutu letu
Zlin Z-43 (pilot + 3)
7.200,- Kč
1.800,- Kč
120,- Kč
L-13 SE Vivat (pilot + 1)
3.000,- Kč
750,- Kč
50,- Kč

Aeroklub Most má tedy k dispozici pouze dvoumístné nebo čtyřmístné letadlo, kde kromě pilota se může letu zúčastnit pouze jedna další nebo maximálně tři další osoby. V případě nenaplnění volných míst u čtyřmístného letadla lze let uskutečnit, cena zůstává beze změny.

Délka letu je volitelná - dle Vámi vybrané trasy. Uvedené délky letu 15 minut a jedna hodina jsou uvedeny jen pro orientaci. 15 minut je nejmenší doporučená doba.

 

Zlin Z-43 - cestovní rychlost 180 km/h, pilot+3 osoby.

 

L-13SE Vivat - cestovní rychlost 130 km/h, pilot+1 osoba